Rekonštrukcia kúpeľne

Rekonštrukcie bytov , kúpeľní a ostatných interiérov sú ťažiskovou činnosťou našej firmy. V tejto oblasti poskytujeme komplexné služby.

Rekonštrukcia kúpeľne

Rekonštrukcia panelovej kúpeľne sa moc nelíši od rekonštrukcie umakartového jadra preto aj postup prác je veľmi podobný.

Hlavný rozdiel je, že sa nemusia murovať nové steny kúpeľne ako je to pri umakartovom jadre, ale namiesto toho je potrebné osekať obklad a pôvodné steny vyrovnať tak, aby sa dal obložiť nový obklad.

Pri rekonštrukcií sa robia úplne nové rozvody vody a odpadov ktoré sú napojené priamo od stúpačky preto sa jedná o úplne nové vetvy a samozrejmosťou je aj nová elektroinštalácia ktorá je ťahaná podľa novej dispozície pričom všetky rozvody sú medené.

Rekonštrukcia kúpeľne trvá 4 – 5 dní, Na rekonštrukcií diela sa pri týchto rekonštrukciách zúčastňujú dvaja pracovníci pričom na byt dochádza elektrikár, kúrenár alebo ďalší pracovníci podľa potreby.

Do kúpeľní sa vedia robiť podľa požiadaviek klienta naviac murované police, murované pulty, sadrokartónové podhľady, vkladanie sklobetónu, rozširovanie priečok za predpokladu neporušenia statiky, závesné wc, bidet, umývadlo vo wc alebo podomietkové systémy.

Kompletná rekonštrukcia bytu

Kompletná rekonštrukcia bytu cez našu spoločnosť trvá približne 15 až 20 pracovných dní pričom sú vykonané všetky už spomínané práce.

Priebeh prác pri rekonštrukcii bytov, bytových jadier, kúpeľní:

Predtým ako sa dá pristúpiť k danej rekonštrukcii je potrebná nezáväzná bezplatná obhliadka u Vás v byte a na základe ktorej Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Objednanie obhliadky môžete urobiť telefonicky alebo emailom, pričom si s Vami dohodneme termín obhliadky, ktorý Vám bude vyhovovať.  V prípade, ak Vás naša cenová ponuka osloví je potrebné nás kontaktovať emailom alebo telefonicky ohľadom dohodnutia termínu pre rekonštrukciu.

Máme zmluvy s predajcami obkladov, dlažieb a sanity, pričom máme u týchto predajcov zľavy pre našich klientov až do výšky 30% na všetok tovar.

Stručný priebeh prác:

  1. deň rekonštrukcie sa robia likvidačné, búracie a murárske práce, naváža sa stavebný materiál a vynáša sa materiál a stavebný odpad.
  2. deň sa robí vodoinštalácia, elektroinštalácia, plynoinštalácia, omietky, pripravuje sa podklad pre obkladanie a zabezpečuje sa dovoz sanity, ktorú máte objednanú ak nemáte inak zabezpečený dovoz.
  3. a 4. deň sa robia obkladačské práce, škárovanie a inštalácia sanity ako vane, sprchovacie kúty, umývadla, batérie a pod…
  4. a 5. dokončovacie práce, kompletizácia diela, ukončenie, odovzdanie a vyúčtovanie diela.

Maľovanie, stierkovanie:

V prípade, že máte záujem o maliarske práce, tak tieto práce Vám vieme zrealizovať, ale je možné tieto práce vykonať najskôr až nasledujúci týždeň pre technologické postupy preschnutia stavebných materiálov.

Počas rekonštrukcie sú práce neustále kontrolované našim vedúcim, ktorý navštevuje jednotlivé byty, v ktorých prebiehajú rekonštrukcie a dohliada nad vykonanými prácami.

Stavebný materiál:

Na rekonštrukcie dodávame vlastný stavebný materiál ako sú tvárnice na murovanie, lepidlá, omietky, zárubne, vodoinštalačný a elektroinštalačný materiál, potery a pod… pretože poznáme a máme už overené vlastnosti materiálov, s ktorými pracujeme. Sanitárny materiál ako obklady, dlažby, sanita si zabezpečuje zákazník sám.

Dovoz sanity:

V prípade, že potrebujete doviesť sanitárny materiál ako obklady, dlažby, sanita z predajne, vieme Vám našimi vozidlami zabezpečiť odvoz, ktorý realizujeme vždy 2. deň rekonštrukcie.

Odvoz sute:

Počas rekonštrukcie je pred vchodom do paneláku vytvorená dočasná skládka, kde je suť uložená vo vreciach. Táto bude 3. deň rekonštrukcie odvezená našimi vozidlami a zlikvidovaná na skládke, pričom bude vyčistené aj okolie, kde bola uložená.

Odovzdanie a ukončenie diela:

K ukončeniu diela dochádza zvyčajne 4. alebo 5. deň rekonštrukcie podľa náročnosti rekonštrukcie. Deň dopredu nás naši pracovníci informujú o blížiacom sa termíne ukončenia prác a dochádza k administratívnym úkonom t.j. spísanie a vystavenie dokumentov ako dodacie listy na materiál a prácu, zároveň je vystavená konečná faktúra za zhotovenie diela. V posledný deň rekonštrukcie nás približne 1 hodinu pred úplným ukončením kontaktujú pracovníci a následne prichádza k objednávateľovi náš vedúci pracovník s dodacím listom a faktúrou, kde sú vyčíslené reálne množstvá práce a materiálu. Pred odovzdaním diela sa ešte raz skontrolujú vykonané práce a dochádza k podpisu preberacieho protokolu, odovzdaniu diela do užívania zákazníkovi a vyúčtovaniu diela.

Upozornenie:

Ak si objednávateľ chce zabezpečiť demontáže zariadenia svojpomocne je potrebné, aby nás o tom informoval, pričom sa vystavuje riziku, že v prípade nezahájenia prác zhotoviteľom napr. z dôvodu choroby bude daná časť bytu nepoužívateľná !!!

Rezervácia služby

adult-repairman-in-goggles-fixing-window-handle-by-electric-drill.jpg
Poraďte sa s odborníkom

0800 185 244

25+ Rokov skúseností

Naša spoločnosť je poistená voči škodám, ktoré by mohli našou činnosťou vzniknúť. Disponujeme príslučnými oprávneniami od technickej inšpekcie. Odovzdávame potrebné revízne správy.

Stovky spokojných zákazníkov

Stovky spokojných zákazníkov v regiónoch: Bratislava, Žilina, Trenčín, Považská Bystrica.

V každom období prebieha akcia

V každom období prebieha akcia pri ktorej ponúkame niečo z nášho portfólia zadarmo, alebo ponúkame výrazné zľavy na výkony.

Otvoriť chat
💬 Potrebujete poradiť?
Dobrý deň👋
Ako Vám pomôžeme?