Recenzie

Spokojnosť našich klientov je pre nás dôležitá.

Spokojnosť našich klientov je pre nás dôležitá.

Mariana Páleníková
Mariana Páleníková
18/11/2023
S rekonštrukciou kúpeľne, WC, chodby a haly sme veľmi spokojní (až na niekoľko malých drobností, ktoré však vyplývajú z toho, že sme veľkí detailisti). Veľmi pekne ďakujeme chlapcom aj firme za ústretovosť a dobre vykonanú prácu. Firmu sme už odporučili a budeme odporúčať naďalej. Vyzdvihujeme tiež časové zvládnutie prác v porovnaní so skúsenosťami susedov. Ešte raz ĎAKUJEME
Miroslava Kudlova
Miroslava Kudlova
17/11/2023
Super spolupráca, pekne odvedená práca, na všetkom sa dá dohodnúť. Za mňa veľká spokojnosť.
Igor Köhler
Igor Köhler
10/11/2023
Vrelo odporúčam, maximálna spokojnosť spojená s profesionálnym prístupom a poradenstvom ?
Elena Hodossyova
Elena Hodossyova
10/11/2023
Velka spokojnoat, urcite odporučam firmu.
Henri Schiller
Henri Schiller
07/11/2023
Mal som viacero ponúk na murárske práce v mojom dome. Vybral som si túto firmu a aj napriek tomu, že neboli najlacnejší, bol som veľmi spokojný. Chalani čo prišli, boli zručný a urobili všetko ako sme sa dohodli. Ozaj môžem len odporučiť.
Martin Janitor
Martin Janitor
21/02/2023
Rekonštrukciu panelového bytu v pôvodnom stave sme zverili firme Renovum. Partia troch chlapov plus elektrikári nám v priebehu necelých 4 týždňov zmenila byt na nepoznanie. Od búrania steny cez nové priečky, vodoinštaláciu, nivelizáciu, stierkovanie, obkladanie a novú elektro inštaláciu. Práca profesionálna, v prípade nejasností komunikovali tak, aby ohľadom prác nevzniklo nedorozumenie. Pri hlučnejších prácach brali ohľad aj na susedov. Cena za prerábku bola primeraná rozsahu.
Otvoriť chat
💬 Potrebujete poradiť?
Dobrý deň👋
Ako Vám pomôžeme?