O nás

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu v oblasti rekonštrukcii už od roku 1994.

V samotnom počiatku sme boli živnosť majiteľa a riaditeľa spoločnosti. V spolupráci niekoľkých jednotlivcov vykonával základné rekonštrukčné murársko-obkladačské práce v bratislavskom kraji a jeho okolí. V rokoch 1997-1998 sa zmenila právna forma na spoločnosť s ručením obmedzeným, v týchto rokoch sme odovzdávali do rúk objednávateľa približne šestnásť kompletne zrekonštruovaných bytových kúpeľní, alebo bytových jadier mesačne, na ktorých bola zastúpená odborne celá škála profesií /vodoinštalatér, elektrotechnik, murár-obkladač.

Postupom času sa rozširoval tím pracovníkov, taktiež celá spoločnosť a v rokoch 2000-2005 sme odovzdávali v priemere dvadsaťšesť kompletných rekonštrukcií bytov mesačne.

Na tento výkon máme vlastných odborníkov v každej profesii /sadrokartónové systémy, plyno-kúrenie, vodoinštalatéri, maliari – natierači, murári, murári – obkladači, elektromontéri/. Rok 2006 sa stal prelomovým, pretože v spolupráci s väčšími spoločnosťami začala naša spoločnosť vykonávať kompletnú stavebnú činnosť a rozsiahlejšie realizácie.